Не самими грошима вимірюється успішність.
Мало хто може винести тягар багатства.
Чужого, звісно.
Читайте у вересні
Оксана Сайко «Повернення»
Давно я не наслухала мелодій доріг. Того металевого присвисту, дзижчання й вистукування, ефемерного й вихопленого на мить, відчутного лише на грані слухового нерву голосу залізниці, вітру, електричних стовпів, шепоту розлогих степів, що губилися в небі, дерев, що велично пропливали, мов чудернацькі кораблі із зеленими вітрилами, барвистих краєвидів селищ та міст, поліфонії метушливих станцій, сповнених люду, руху та поспіху, які намагався затримати погляд…
Симор Гласенко «Юкі»
Джейкоб Натансен отямився в труні. Перемагаючи головний біль, шістдесятирічний професор став жадібно ковтати затхле повітря. Перше, що він осягнув, стала темрява: непроглядна, мертва, в’язка, як слина хижака. Джейкоб захотів підвестися, але відразу вдарився чолом об щось тверде. Спробував повернутися – зась! Простягнув руку вперед, у саму гущу чорноти, і торкнувся шорсткої поверхні нетесаних дощок.
Дмитро Безверхній «Поезія сучасного життя, або Розповіді з мораллю»
«Поезія сучасного життя» (саме так нині називають детективний жанр) зародилася, і для більшості це не секрет, завдяки творчості відомого американського письменника Едгара Алана По. Далекого 1841 року в невеликому філадельфійському журналі світ побачило оповідання «Вбивство на вулиці Морг», що стало першою пташкою на детективному небосхилі (а зважаючи на персону автора, тією пташкою, мабуть, був чорний ворон).
Найважливіше
з теорії детективу!
Знайомтеся з цікавими статтями і доповнюйте рубрику своїми теоріями та практичними історіями. Чекаємо на ваші листи за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com
ОГОЛОШЕННЯ
До уваги передплатників!
Друкована та електронна версії журналу «Дніпро» виходять щомісячно!
Передплатити журнали можна:
на сайті:
www.dnipro-ukr.com.ua;
за телефоном:
(044) 454-12-80;
у відділеннях «Укрпошти».
ЦИТАТА ДНЯ
«Текст – це лише пікнік, на який автор приносить слова, а читачі – сенс»
(Цвєтан Тодоров)
УВАГА!!!
Пропонуємо всім охочим узяти участь у написанні літературно-критичних статей про нобелівських лауреатів.
Чекаємо на ваші роботи про Томаса Еліота до 31 липня 2016 року.
Найкращу статтю буде опубліковано на сторінках журналу.
Роботи надсилайте за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com (із позначкою "Нобелівка").